Włocławek wiercenie studni głębinowych

Oferujemy wiercenie studni we Włocławku i okolicach

Dobrze wykonany odwiert studni głębinowej to gwarancja pewnej i czystej wody. Rośliny by rosły zdrowo potrzebują regularnego podlewania. Zanim zostanie zbudowany system automatycznego nawadniania musi być określone źródło wody. Postaw na wiedzę i doświadczenie. Skontaktuj się z nami i zacznij od wykonania studni.

 

 

KOMPLEKSOWA USŁUGA WIERCENIA STUDNI GŁĘBINOWYCH WŁOCŁAWEK I OKOLICE

 

 

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się wierceniem studni głębinowych i kopanych na terenie Włocławka. Nasze doświadczenie i znajomość terenu to większa szansa na dużą ilość wody w studni. Przed odwiertem docelowym, zawsze wykonujemy odwiert próbny, który pozwala sprawdzić na jakiej głębokości jest odpowiednia warstwa wodonośna.

Zapraszamy do kontaktu, ustalimy szczegóły współpracy i wyznaczymy termin realizacji.

Miejsce odwiertu Pomagamy wyznaczyć najlepsze miejsce do wykonania odwiertu studni głębniowej przestrzegając przepisów prawa budowlanego.

Rury studzienne Do wykonania studni głębinowej używamy rur studziennych, które posiadają atest do wody pitnej. Wodę z takiej studni po ewentualnym uzdatnieniu można podłączyć do budynku mieszkalnego.

Zabudowa studzienna montaż pompy Wykonujemy zabudowę studni, podłączamy pompę głębinową ze sterowaniem automatycznym elektronicznym lub hydroforowym. Udzielamy wsparcia technicznego i gwarancji na cały zestaw.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

Tel:691 621 513 lub 723 353 387

Ogrody od A do Z
62-600 Koło

Chcesz dowiedzieć się więcej o wierceniu studni głębinowej skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie

Systemy nawadniania

czytaj więcej

Szkółka bylin i krzewów

czytaj więcej

Sklep internetowy

czytaj więcej

Szybki kontakt

Ogrody od A do Z

Powiercie 27, 62-600 Koło
E-mail: biuro@ogrodyodadoz.pl
gregorbien@op.pl

lub wypełnij formularz kontaktowy zamieszczony poniżej.

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ogrodyodadoz.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HYDROMAR PIOTR BABIARZ, Powiercie 27 62-600 Koło, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem , bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny