Zakładanie ogrodów – Koło, Turek, Konin

Ogrody od A do Z to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w pracach związanych z zakładaniem ogrodów i ich pielęgnacją oraz modernizacją. Jesteśmy profesjonalistami, ale także pasjonatami zakładania oczek wodnych czy budowy stawów kąpielowych. Chętnie wydobędziemy naturalne piękno każdej zielonej przestrzeni!
Przed rozpoczęciem prac związanych z zakładaniem ogrodów podpowiadamy, co może okazać się niezbędne, wykonujemy kosztorys i towarzyszymy podczas wszystkich etapów realizacji przedsięwzięcia. Zlecenia realizujemy zawsze zgodnie z życzeniami Klientów, jednak z chęcią proponujemy interesujące rozwiązania na bazie zebranych przez lata doświadczeń. Staramy się, aby każdy projekt był nie tylko piękny, ale również funkcjonalny i nie wymagał dużych nakładów pracy po założeniu ogrodu.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Ogrody od A do Z?

Do wszystkich zleceń podchodzimy w sposób kompleksowy. Zajmujemy się nie tylko zakładaniem ogrodów na terenie Konina, Koła i Turka, ale również rzeczami pośrednio związanymi z projektowaniem ogrodów czy pracami na ich terenie. Do realizowanych zleceń dobieramy kwiaty, krzewy, drzewka i rośliny z własnej szkółki, montujemy systemy nawodnień czy wiercimy studnie pod wydobywanie wody lub stawianie budynku na niestabilnym terenie. Pracownicy firmy to wieloletni fachowcy z ogromnym doświadczeniem i pasją do wykonywanej pracy.

Zakres usług

Jako firma Ogrody od A do Z zadbaliśmy o możliwie jak najszerszy zakres usług. Wiemy, jak ważny jest komfort i wygoda Klientów, zatem chcieliśmy, aby wszystkie potrzebne do założenia ogrodu usługi można było zamówić w firmie Ogrody od A do Z. Wówczas, można uniknąć popsucia finalnego efektu estetycznego przez inną ekipę ogrodniczą lub przemyśleć projekt tak, by był jak najbardziej funkcjonalny.

Wśród oferowanych przez firmę usług Klienci mogą znaleźć:

 • kopanie studni różnego rodzaju,
 • pogłębianie istniejących studni kręgowych,
 • wiercenie studni głębinowych,
 • kopanie studni pod postumenty mostów, budynków, wiatraków, kopanie w torfach, nasypach,
 • realizacja automatycznych systemów nawadniania,
 • nasadzenia w ogrodzie,
 • zakładanie trawników z siewu lub z rolki, z siatką na krety lub bez,
 • wykonanie kaskad, małych zbiorników wodnych – oczka wodne,
 • duży wybór roślin z firmowej szkółki bylin i krzewów z możliwością zakupu hurtowego,
 • serwisowanie wykonanych instalacji,

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy, a w razie potrzeby uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania – zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej.

Systemy nawadniania

czytaj więcej

Szkółka bylin i krzewów

czytaj więcej

Sklep internetowy

czytaj więcej

Szybki kontakt

Ogrody od A do Z

Powiercie 27, 62-600 Koło
E-mail: biuro@ogrodyodadoz.pl
gregorbien@op.pl

lub wypełnij formularz kontaktowy zamieszczony poniżej.

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ogrodyodadoz.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HYDROMAR PIOTR BABIARZ, Powiercie 27 62-600 Koło, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem , bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny