Budowa i wiercenie studni w Sieradzu

W ofercie naszej firmy znajduje się profesjonalna budowa i wiercenie studni na terenie Sieradza oraz wielu okolicznych miejscowości. Jako przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem i wieloletnią praktyką w przeprowadzaniu prac ogrodowych, możemy zapewnić Państwa, że wszystkie zlecenia wykonujemy w sposób szybki, terminowy i w pełni profesjonalny. Decydując się na nasze usługi, nie muszą się Państwo obawiać, że studnia będzie wymagała poprawek czy dodatkowych prac. Wykorzystujemy sprawdzony sprzęt, który pozwala nam na sprawną budowę studni.

 

 

 

Wśród naszych usług znajdują się liczne działania związane z przygotowaniem studni do użytku. Oprócz wiercenia studni głębinowych czy kopania studni kręgowych zajmujemy się także m.in. pogłębianiem studni, co jest przydatne wtedy, gdy dno zostało zamulone kurzawką i utrudnia korzystanie. Gwarantujemy korzystne ceny, zindywidualizowaną ofertę oraz fachowe doradztwo w zakresie wyboru rodzaju studni, przygotowania miejsca czy ekonomicznych sposobów wykorzystania. Stworzymy dla Państwa studnię, która będzie służyła przez długie lata!

Od lat specjalizujemy się w wykopie oraz instalacji studni, a w czasie naszej działalności zaufało nam już wiele Klientów, usatysfakcjonowanych efektami naszej pracy. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą wszystkich, którzy marzą o trwałej, wytrzymałej i wygodnej w obsłudze studni, cechującej się nie tylko praktycznością, lecz także wysokimi walorami estetycznymi.

Miejsce odwiertu Pomagamy wyznaczyć najlepsze miejsce do wykonania odwiertu studni głębniowej przestrzegając przepisów prawa budowlanego.

Rury studzienne Do wykonania studni głębinowej używamy rur studziennych, które posiadają atest do wody pitnej. Wodę z takiej studni po ewentualnym uzdatnieniu można podłączyć do budynku mieszkalnego.

Zabudowa studzienna montaż pompy Wykonujemy zabudowę studni, podłączamy pompę głębinową ze sterowaniem automatycznym elektronicznym lub hydroforowym. Udzielamy wsparcia technicznego i gwarancji na cały zestaw.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

Tel:691 621 513 lub 723 353 387

Ogrody od A do Z
62-600 Koło

Chcesz dowiedzieć się więcej o wierceniu studni głębinowej skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie

Systemy nawadniania

czytaj więcej

Szkółka bylin i krzewów

czytaj więcej

Sklep internetowy

czytaj więcej

Szybki kontakt

Ogrody od A do Z

Powiercie 27, 62-600 Koło
E-mail: biuro@ogrodyodadoz.pl
gregorbien@op.pl

lub wypełnij formularz kontaktowy zamieszczony poniżej.

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ogrodyodadoz.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HYDROMAR PIOTR BABIARZ, Powiercie 27 62-600 Koło, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem , bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny