Wiercenie studni Poznań

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi budowy i wiercenia studni na terenie Poznania oraz okolicznych miejscowości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie przygotowania studni – zarówno kopanych, jak i głębinowych. Chętnie podejmujemy się wszystkich zleconych nam zadań, nawet tych najbardziej skomplikowanych i nieoczywistych. Wybierając nasze usługi, zyskują Państwo gwarancję terminowego zakończenia prac oraz solidnego wykonania. Chcemy pomóc w stworzeniu zaplanowanego ogrodu i w tym celu wykorzystujemy naszą wiedzę oraz praktykę.

 
 

 

Do kopania oraz wiercenia studni stosujemy profesjonalny sprzęt, który pozwala nam przeprowadzić wszystkie prace w precyzyjny i bezpieczny sposób. Znamy różne metody wykonania studni i dobieramy odpowiednią z nich, biorąc pod uwagę różne czynniki. Oprócz budowania studni od zera, wśród naszych usług znajduje się również pogłębianie studni kręgowych. Zapewniamy, że wszystkie nasze działania przeprowadzane są zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym oraz wszelkimi normami bezpieczeństwa.
Jeżeli szukają Państwo sprawdzonej, doświadczonej firmy, która w szybki i całkowicie profesjonalny sposób zbuduje solidną oraz wytrzymałą studnię, to zapraszamy do kontaktu. Nasi przedstawiciele przygotują indywidualną ofertę oraz odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości. Z radością wspomożemy Państwa w realizacji wizji wymarzonego ogrodu!

Miejsce odwiertu Pomagamy wyznaczyć najlepsze miejsce do wykonania odwiertu studni głębniowej przestrzegając przepisów prawa budowlanego.

Rury studzienne Do wykonania studni głębinowej używamy rur studziennych, które posiadają atest do wody pitnej. Wodę z takiej studni po ewentualnym uzdatnieniu można podłączyć do budynku mieszkalnego.

Zabudowa studzienna montaż pompy Wykonujemy zabudowę studni, podłączamy pompę głębinową ze sterowaniem automatycznym elektronicznym lub hydroforowym. Udzielamy wsparcia technicznego i gwarancji na cały zestaw.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

Tel:691 621 513 lub 723 353 387

Ogrody od A do Z
62-600 Koło

Chcesz dowiedzieć się więcej o wierceniu studni głębinowej skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie

Systemy nawadniania

czytaj więcej

Szkółka bylin i krzewów

czytaj więcej

Sklep internetowy

czytaj więcej

Szybki kontakt

Ogrody od A do Z

Powiercie 27, 62-600 Koło
E-mail: biuro@ogrodyodadoz.pl
gregorbien@op.pl

lub wypełnij formularz kontaktowy zamieszczony poniżej.

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ogrodyodadoz.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HYDROMAR PIOTR BABIARZ, Powiercie 27 62-600 Koło, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem , bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny