Nietypowe zlecenia – pokażemy na co nas stać

29.08.16

Świadczymy usługi związane z zagospodarowaniem przestrzennym terenów zielonych, budujemy studnie, nawodnienia, zakładamy ogrody, ale także podejmujemy zlecenia nietypowe. Chcemy Państwu zaprezentować fotorelacje z wykonanych prac, które miały miejsce na przestrzeni kilku lat.

Już wkrótce na naszej stronie zobaczyć będzie można etapy realizacji stawu kąpielowego w okolicach Kalisza w województwie wielkopolskim, budowy studni fundamentowych w gruntach luźnych, nasypowych, torfach, pod:

  • maszt i oświetlenie stadionu w Swarzędzu k. Poznania,
  • budynki w Poznaniu i Łodzi,
  • basen w Częstochowie,
  • jako zbiornik pod oczyszczalnie, okolice Siedlec i wiele innych.

Staramy się rozwijać i poszerzać ofertę naszej firmy i mamy nadzieję, że te prezentacje pomogą Państwu zdecydować, czy warto do nas zadzwonić i nam zaufać.

Systemy nawadniania

czytaj więcej

Szkółka bylin i krzewów

czytaj więcej

Sklep internetowy

czytaj więcej

Szybki kontakt

Ogrody od A do Z

Powiercie 27, 62-600 Koło
E-mail: biuro@ogrodyodadoz.pl
gregorbien@op.pl
Tel. +48 691 621 513
  +48 723 353 387
  (63) 26 15 106

lub wypełnij formularz kontaktowy zamieszczony poniżej.

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ogrodyodadoz.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HYDROMAR PIOTR BABIARZ, Powiercie 27 62-600 Koło, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem , bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny